zrbsosnowiec@o2.pl +510 150 700

o firmie

Zakład Remontowo Budowlany Jędrzejczyk istnieje na rynku wykonawców budowlanych od 1996 roku. W ciągu tych kilkunastu lat zdobyliśmy bardzo bogate doświadczenie oraz zaufanie wielu klientów, wśród których należy wymienić między innymi Międzynarodowy Port Lotniczy w Katowicach Pyrzowicach, Z.S.E. "OSPEL", Spółdzielnie Mieszkaniowe, Wspólnoty Mieszkaniowe.

Współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin w zakresie budownictwa.
Oferujemy pełen zakres robót inwestycyjnych, remontowych i wykończeniowych, a także instalacyjnych i drogowych.
Nasze usługi oferujemy w zakresie termomodernizacji, rozbudowy obiektów, remontów i adaptacji istniejących obiektów mieszkalnych, usługowych i przemysłowych. Zajmujemy się również remontami obiektów zabytkowych, wykonawstwem pokryć dachowych. Firma dynamicznie rozwija się i inwestuje w swoją wiedzę.
Obecnie zatrudniamy ponad dwustu pracowników. Budowy realizujemy siłami własnymi oraz w charakterze Generalnego Wykonawcy nadzorując grupy

praktycznie wszystkich specjalności budowlanych.

Na bazie naszego doświadczenia na rynku wykonawców budowlanych powstaje Grupa Budowlano Inwestycyjna Jędrzejczyk, która rozpoczyna realizację zadania deweloperskiego w postaci budowy dwóch nowoczesnych osiedli mieszkaniowych "Osiedle na Wzgórzu" i "Cynamonowy Dom" w Sosnowcu. Będzie ona Generalnym Wykonawcą tych inwestycji. GBI Jędrzejczyk będzie kontynuowała tradycje ZRB Jędrzejczyk równocześnie realizując nowe zadania, gwarantując solidność, dokładność, terminowość w realizacji zleceń, dużą elastyczność w ustalaniu warunków wyceny robót oraz ścisłą współpracę, zarówno z inwestorem, jak i przyszłym użytkownikiem.

polityka jakości

Polityka firmy Zakład Remontowo Budowlany Jędrzejczyk zakłada w swych działaniach ciągłą poprawę skuteczności i efektywności świadczonych usług budowlano-remontowych poprzez poprawę konkurencyjności rynkowej, ciągłe doskonalenie i rozwój firmy, spełnienie wymagań klientów.

Firma działając w branży, mając na uwadze, że o powodzeniu i rozwoju przedsiębiorstw decydują klienci prowadzi politykę jakości, która zakłada:

  • -Spełnianie stale wzrastających wymagań klientów przy równoczesnym zachowaniu wymagań jakościowych i prawnych - wszystkie nasze prace są wynikiem naszych wspólnych wysiłków i w związku z tym muszą być jak najlepsze, po to aby z powodzeniem i zadowoleniem służyć naszym Klientom.
  • -Stałą poprawę warunków i bezpieczeństwa pracy pracowników - Nasi pracownicy byli, są i będą źródłem naszej siły, a tworzony przez nich zespół poprzez swoje zaangażowanie we wszystkie działania buduje w ostatecznym rachunku naszą reputację.
  • -Kształtowanie wizerunku firmy jako nowoczesnej, dobrze zorganizowanej i efektywnie działającej oraz utrzymanie opinii partnera godnego zaufania, rzetelnego i wiarygodnego
  • -Terminową realizację usług, pozbawioną wad, na wysokim poziomie jakościowym
  • -Optymalizację kosztów na wszystkich szczeblach organizacyjnych
  • -Ciągłe podnoszenie kwalifikacji i fachowości naszych pracowników
  • -Poszanowanie i dbałość o mienie firmy
  • -Zapewnienie pracownikom odpowiednich warunków pracy poprzez odpowiedni system motywacyjny
  • -Ciągłe doskonalenie naszych usług
Z nimi współpracujemy:

© 2013 www.zrbjedrzejczyk.pl All rights reserved